naprawa siłowników konin

Serwis napędów i automatyki bramowej

Dzięki blisko dwudziestoletniu doświadczeniu i głębokiej wiedzy z branży automatyki do bram możemy świadczyć usługi kompleksowej naprawy napędów do bram. Napędy tak samo jak inne urządzenia ulegają awariom. Awaria napędu może przysporzyć wielu niedogodności. Dlatego nasza firma dbając o dobro Klienta i znając jego potrzeby przeprowadza szybkie naprawy domowych i firmowych napędów do bram na terenie Konina jak i jego okolicach. ( Koło, Turek, Słupca, Ślesin, WIczyn)    

Odpowiednia konserwacja i okresowe przeglądy podzespołów automatyki są niezbędne, aby zapewnić prawidłowe działanie urządzeń i uniknięcie poważnych awarii.

Dlaczego my?

W serwisie : automatyka do bram, szlabany, bramy garażowe i przemysłowe specjalizujemy się od początku istnienia firmy. Zdobyte przez lata ogromne doświadczenie oraz szeroka gama posiadanych przez nas części zamiennych, przyczynia się do szybkich napraw automatyki do bram jak i bram garażowych i przemysłowych. Potrafimy naprawić usterki elektroniczne i mechaniczne. Naprawiamy zarówno te drobne usterki jak piloty, fotokomórki, lampy oraz również skomplikowane centrale i inne przypadłości

Z BARTOREX zawsze wyjdziesz najkorzystniej. Co ciekawe wcale nie dlatego, że mamy najniższe ceny. Powodów jest kilka:

  • mamy ogromne doświadczenie w serwisowaniu bram i automatyki. Nasi fachowcy potrafią usunąć usterkę w bardzo krótkim czasie. Rezultat – niższa cena.
  • Ponieważ nasi serwisanci dużo części maja przy sobie, do większości napraw dojeżdżamy tylko raz
  • Korzystaj z naszych przeglądów a Twoja brama będzie mniej narażona na usterkę – stanie się jeszcze bardziej bezawaryjna
  •  Gdyby Twój siłownik wymagał demontażu, na czas naprawy jest możliwość zamontowania siłownika zastępczego. Dotyczy to siłowników firmy FAAC. O szczegóły pytaj w siedzibie firmy.
  •  Miła obsługa – skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że zostaniesz miło obsłużony.

Nasze motto : ZADOWOLONY KLIENT!

Charakteryzujemy się

Najdłuższą gwarancją

Najszybszym serwisem

dostępem do części serwisowych

Najdluższym doświadczeniem

naprawa siłowników konin
naprawa centrali konin
serwis konin