Bezszczotkowy siłownik Roger

Napędy Roger Technology do bram skrzydłowych zostały zaprojektowane w dziewięciu różnych wersjach. Elektromechaniczny motoreduktor z ramieniem teleskopowym, BRUSHLESS to idealny pomysł na bramy skrzydłowe długości skrzydła do 4m. Automat ten zasilany niskim napięciem nadający się do superintensywnej eksploatacji, dzięki czemu możemy otwierać naszą bramę przez cały czas. 

nowoczesna brama automatyczna
Odtwórz film na temat nowoczesna brama automatyczna

Faac 414 z fotokomórkami Fleshowymi

Napęd FAAC 414 to uniwersalny elektromechaniczny napęd stworzony do przydomowej bramy skrzydłowej. Można montować go do każdego rodzaju słupków (klinkierowe oraz stalowe). Długość skrzydła bramy do jakiej pasuje ten siłownik powinna być nie większa niż 3 m. Jest to jeden z najsolidniejszych automatów w swojej klasie na rynku automatyki bramowej.

MONTAŻE

Faac 414 - Montaż Bartorex

Odtwórz film na temat siłownik bram skrzydłowych faac

Nice Hopp

NICE HOPP to zestaw dedykowany do automatyzacji bram skrzydłowych Są to lekkie siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym, które nadają się na szerokie słupki gdzie zawias jest głęboko osadzony. Najważniejsze zalety tych siłowników to wbudowany wyłącznik krańcowy na otwarciu i zamknięciu czyli brak wystających elementów z ziemi.  Automat ten przez cały ruch bramy wykrywa przeszkody dzięki czemu posiada zabezpieczenie przed zgnieceniem. Napęd ten również zwalnia przy otwieraniu i zamykaniu co powoduje ładny i płynny ruch naszej bramy.

MONTAŻE

Nice Hopp- Montaż Bartorex

Nice hopp Bartorex
Odtwórz film na temat Nice hopp Bartorex
MONTAŻE

Faac 414 - Montaż Bartorex

Odtwórz wideo
MONTAŻE

Faac 740 - Montaż Bartorex

Odtwórz wideo

Sterowanie bramą za pomocą telefonu

Masz dość ciągłego szukania pilota do swojej bramy? Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Dzięki modułowi wifi będziesz mógł sterować swoją bramą za pomocą telefonu. Aplikacja jest prosta i przyjemna a Ty nie będziesz musiał szukać pilota do bramy, który często jest niewygodny tylko za pomocą telefonu otworzysz swoją bramę.

Masz Pytania?