Serwis Automatyki Bramowej

Bramy, oraz automatyka to skomplikowane urządzenia. Aby działały bez problemów należy przeprowadzać okresowe przeglądy. Częstotliwość przeglądów uwarunkowana jest sposobem użytkowania bramy. Dlatego nasza firma oferuje Państwu: serwis bram garażowych: segmentowych, uchylnych, roletowych, bram przemysłowych, bram ogrodzeniowych, serwis szlabanów i zapór drogowych. Zakres usług obejmuje również otwieranie awaryjne (po zgubieniu pilota lub uszkodzeniu napędu), programowaniu pilotów, wymianę uszkodzonych paneli, sprężyn, zerwanych linek, oraz wszystkich innych uszkodzonych elementów bram.

Dzięki ponad dwudziestoletniu doświadczeniu i głębokiej wiedzy z branży automatyki do bram możemy świadczyć usługi kompleksowej naprawy napędów do bram. Napędy tak samo jak inne urządzenia ulegają awariom. Awaria napędu może przysporzyć wielu niedogodności. Dlatego nasza firma dbając o dobro Klienta i znając jego potrzeby przeprowadza szybkie naprawy domowych i firmowych napędów do bram na terenie Konina jak i jego okolicach.

Wracasz do domu, pada deszcz czy śnieg… Lepiej pozostać w samochodzie niż mocować się z otwieraniem bramy, nasze automaty zrobią to dla Ciebie. Automatyka bramowa to gwarancja wygody i szczypta luksusu w naszych własnych domach. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się sam!

Twoja Brama nie działa prawidłowo?

Masz problem z bramą?!   Nie możesz wjechać?!
Żona wjechała autem w bramę?!   Uszkodzony szlaban?!
Zgubiłeś lub uszkodziłeś pilota?!   Nie możesz zamknąć bramy?!
Pękła sprężyna w bramie?!   Brama się nie otwiera?!

nowoczesna brama automatyczna
brama przesuwna roger
nowoczesna brama garażowa hormann
naprawa centrali konin

Dlaczego My?

W serwisie : automatyka do bram, szlabany, bramy garażowe i przemysłowe specjalizujemy się od początku istnienia firmy. Zdobyte przez lata ogromne doświadczenie oraz szeroka gama posiadanych przez nas części zamiennych, przyczynia się do szybkich napraw automatyki do bram jak i bram garażowych czy przemysłowych. Potrafimy naprawić usterki elektroniczne i mechaniczne. Naprawiamy zarówno te drobne usterki jak piloty, fotokomórki, lampy oraz również skomplikowane jak centrale i inne przypadłości