Witamy na Stronie BARTOREX AUTOMATYKA BRAMY SZLABANY

Od  ponad 20 lat zajmujemy się montażem oraz serwisem. Należymy do najdłużej działających firm na lokalnym rynku. Zaufaj więc doświadczeniu. Montujemy oraz serwisujemy napędy do automatyki bramowej. Współpracujemy z największymi firmami produkującymi siłowniki do zautomatyzowania Państwa bramy. Nie ważne czy posiadają Państwo bramę uchylną, rozwierną, przesuwną, garażową przydomową czy też przemysłową, jesteśmy w stanie dobrać i założyć odpowiedni siłownik aby sprostać Państwa oczekiwaniom. W naszej ofercie znajduję się również automatyka budynkowa – ,,inteligentny dom” monitoring, video-domofony, domofony, kontrola dostępu. 

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa.
Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. 
Serwisujemy modernizujemy naprawiamy bramy oraz napędy. Masz problem z napędem bramą, szlabanem,? Zgłoś siś do nas a TWÓJ PROBLEM zostanie w jak najkrótszym czasie rozwiązany.
 

Świadczymy usługi w zakresie

Sprzedaż i doradztwo

Serwis i porada w doborze odpowiedniego siłownika

Nasze produkty

Bezszczotkowy siłownik Roger

Napędy Roger Technology do bram skrzydłowych zostały zaprojektowane w dziewięciu różnych wersjach. Elektromechaniczny motoreduktor z ramieniem teleskopowym, BRUSHLESS to idealny pomysł na bramy skrzydłowe długości skrzydła do 4m. Automat ten zasilany niskim napięciem nadający się do superintensywnej eksploatacji, dzięki czemu możemy otwierać naszą bramę przez cały czas. 

Szybki i bezszelestny

Napędy Roger Technology do bram skrzydłowych zostały zaprojektowane w dziewięciu różnych wersjach: napędy tłokowe, napędy z ramionami przegubowymi i napędy montowane pod ziemią do bram skrzydłowych wraz z innowacyjnymi skrzynkami podziemnymi. Wszystkie wersje automatów charakteryzuje nowoczesny design. Napędy te są wytrzymałe i nie zakłócają estetyki bramy.

Największą popularnością cieszą się obecnie bramy przesuwne. Otwierają się równolegle do ogrodzenia na bok, na lewą lub prawą stronę. W przypadku montażu jedynym wymogiem jest konieczność zapewnienia wolnej przestrzeni w obrębie ruchu skrzydła. Takie rozwiązanie potrzebuje jednego siłownika wprawiającego bramę w ruch Podczas montażu trzeba pamiętać o dociągnięciu instalacji elektrycznej z napięciem 230 V.

Masz Pytania?